Facebook Pixel

Ulubione oferty

Recruiter/Consultant IT

nr ref: /94/04/2019/MK
Konsultant prowadzący: Marta Kozieł
Gdańsk (pomorskie), Wrocław (dolnośląskie), Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie), Kraków (małopolskie)
13 lutego 2024

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Poziom: Mid lub Senior

Lokalizacje biur: Warszawa (Puławska 2)

Forma umowy: UoP / B2B (do wyboru)

Model pracy: hybrydowy (2 dni pracy zdalnej w tygodniu)

Cześć!

Jesteśmy Antal PolskaNieustannie ulepszamy usługi rekrutacyjne by zapewnić naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Prowadzimy rekrutacje począwszy od poziomu początkowego (entry level), przez stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, aż po role średniej i wyższej kadry zarządzającej - głównie stanowiska white collars.

Najważniejsi są dla nas ludzie - w każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Antal tworzą ludzie z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze np.: pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze (zwrówno naszych pracowników, jak i kandydatów).

Twój zakres obowiązków:

  • Jesteś Headhunterką/Headhunterem – szukasz, identyfikujesz i kontaktujesz z dopasowanymi do Twojej rekrutacji kandydatami (z obszaru IT)
  • Przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne w celu dokładnej oceny kandydatów w języku polskim i angielskim.
  • Rozwijasz biznes poprzez pozyskiwanie Klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjujesz warunki handlowe i stawki.
  • Dobrze rozumiesz firmy Klientów, ich branżę, działalność, kulturę pracy i środowisko.
  • Budujesz sieć kontaktów, wykorzystujesz ją do promowania stanowisk i pozyskiwania kandydatów.
  • Stajesz się ekspertem/ekspertką w swojej dziedzinie i otrzymujesz wysokie premie za placementy.

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie w rekrutacji - warunek konieczny
  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta B2B.
  • Dobrze poruszasz się w branży IT.
  • Lubisz ludźmi i potrafisz tworzyć długofalowe relacje.
  • Dobrze znasz język angielski (min. B2) - mamy wielu międzynarodowych Klientów i Kandydatów.
  • Chcesz dołączyć do jednej z najlepszych firm rekrutacyjnych w Polsce.
  • Masz aspiracje team leaderskie.

To oferujemy:

  • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów).
  • Dostęp do ogromnej bazy Kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele + wsparcie zespołu marketingu rekrutacyjnego.
  • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!
  • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie Kandydatów, negocjacje, sprzedaż itp.
  • Dowolna forma umowy do wyboru (UoP, B2B).
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy (wysokie prowizje).
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (a w tym możliwość wykupienia pakietu stomatologicznego i rehabilitacyjnego na bardzo korzystnych warunkach).
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (zajęcia online z native’ami)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Imprezy integracyjne, Pizza Meetings, sporty zespołowe, wspólna gra w planszówki i zespół z którym można konie kraść.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  1. Składasz aplikację
  2. Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
  3. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem Dywizji IT, Fabianem oraz z Team Leaderką
  4. Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z Martą przez LinkedIna :)

Marta: https://www.linkedin.com/in/marta-kozie%C5%82-0ab132153/

Czego jeszcze możesz się spodziewać dołączając do Antal?

Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

W Antal masz możliwości rozwoju. Możesz piąć się w strukturze pionowej lub poziomej, zmieniając rolę, obszar pracy lub lokalizację. Twój rozwój uzależniony jest od Ciebie, Twojej skuteczności w rekrutacji, jakości pracy, postawy i gotowości do przyjęcia większej odpowiedzialności i wyzwań.

Patrzymy w przyszłość. Chcemy być pionierami innowacji na rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy głodni wiedzy, śledzimy trendy i nowinki, usprawniamy naszą pracę. Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Nie utrzymujemy status quo, rozwijamy się!

Ps.: zobacz jak wyglądała tegoroczna zimowa impreza integracyjna!